Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávy 1.

Hokej:

 

Vítěž O2 Extraligy je HC Znojmo Kometa Brno , baráž vyhrála Lausanne Líšeň

 Mistr minulého ročníku NHL se vrátil zpět do české ligy a vyhrál O2 Extraligu po jedno roční pauze v NHL, za to mistr minulého ročníku extraligy HC Slávia Praha podlehla v baráži Lausanne Líšeň a sestupuje do 1. ligy.

 

HC Slávie Praha mistr minulé sezóny si zahraje baráž !


Mistr minulé sezóny si tuto sézónu propadl až na dno tabulky a zahraje si baráž proti Líšni.


 

Smouvy MINI Online Extraligy !!

 

Obrazek

Ondřej

 

 

 

Obrazek

 

Jiřis

 

 

Obrazek

Honzis

 

 

 

???     - Zdeněk

 

 

Online O2 Extraligy končí!

Dnes (1.9.09) kolem 14 hodiny, se rozhodlo vedení zrušit Oline O2 Extraligu z důvodu máleho zájmu a proto zakládá MINI Online 02 Extraligu , kde můžou hrát i jen 2 kluby.

 

Obrazek


 

7.5.09

Známe druhého Finalistu SPORTS cup 2009 kterými se stávají Vítkovice Steel když vyřadili Slávii Prahu 4:1 na sérii !

 

 

Znojemští Orli opět ve formě??

V přípravném zápase ze 4.5.09 Znojemští Orli vyhráli nad Kanadou vysoko 8:3 po dlouhých nezmarech a krizi je to tady a jsou opět ve formě asi...

 

 

Canada vs. Znojemští Orli

3 : 8

 

Známe prvního Finalistu SPORTS cup 2009 obhajitelé titulu HC Znojmo Kometa Brno vypadli po dramatickém 4. zápase venku s Kladnem HC Draky 4:5 a tím v poháru končí!! Konečný stav série je: 0:4...

 

 

Máme tu čtvrtého trenéra Online O2 Extraligy!

 30.4.09 kolem 13 hodiny podepsal smlouvu s Energii Karlovy Vary nový trenér Jan Gartner, věk 17, Brno - venkov ... uvidíme co nám tento new trenér předvede??

Obrazek


 

Máme tu třetí trenéra Online O2 Extraligy!

 24.4.09 kolem 23 hodiny podepsal smlouvu s Mollerem Pardubice nový trenér který ješte v O2 Extralize nebyl !! Šmudlík, věk 17, Brno - venkov .... Tak uvidíme jak se jim povede mno ...??

 

Obrazek

 

 

 

 

Máme tu druhého trenéra Online O2 Extraligy!

21.4.09 kolem 14 hodiny se Bilím Tygrům Liberec upsal trenér Honzis, věk 18, Brno  (NY Rangers) , tento trenér bude veliká posila a pěkné zpestření naší online extraligy !!

 

  

Obrazek

vs.

 

Obrazek

  

 

Máme tu prvního trenéra Online O2 Extraligy!!

21.4.09 se HC Znojemským Orlům upsal trenér Jiřis, věk 18, Brno  - venkov ( HC Znojmo Kometa Brno)  , takže uvidíme jak si povede týmu pod vedením nového velice dobrého trenéra??

 

Obrazek      vs.      Obrazek

 

Slova trenéra:

Zdravím, jak vidíte rozhodl jsem se trénovat v Online O2 Extralize Znojemské Orli, jelikož můj tým tam nemůže! Ale přesto budu stále trénovat můj klub HC Znojmo Kometu Brno u které jsem už několik let !! A doufám, že se mě povede s Orli v online O2 Extralize, alespoň to někam dotáhnout??

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sportovní přenosy zdarma - fotbal,hokej,basketbal,házena

(Irena S, 26. 11. 2011 9:49)

Ahoj Milane našel sem docela dobry online web www.info222.cz je to v dobré kvalitě máš tam spoustu fotbalu i hokeje tam sou! tak se mrkni